x
x

"Naukšēnu kultūras nama apkārtnes labiekārtošana, "Putniņi", Naukšēni, Naukšēnu pagasts, Naukšēnu novads"

Publicēts - Piektdiena, 2020. gada 31. jūlijs
nosalacaslidzrujai

31.07.2020.

Naukšēnu kultūras nama apkārtnes labiekārtošanas darbi tuvojas noslēgumam

Šajā pavasarī un vasarā  Naukšēnu kultūras nama apkārtne piedzīvo redzamas pārmaiņas. Pēc noslēgtā būvniecības līguma nosacījumiem SIA “Valkas ceļi” jau paveikuši lielāko daļu no darbiem. Pabeigti demontāžas darbi un komunikāciju ierīkošana, veikta pamatnes sagatavošana, atjaunotas mūra sienas. Pašlaik turpinās mūsdienu prasībām atbilstoša celiņu seguma ieklāšana, kāpņu un ietves izbūve, apgaismojuma ierīkošana. Uzstādīšanai tiek gatavoti pārējie labiekārtošanas elementi – dekoratīvās granīta plāksnes, dekoratīvais LED gaismas panelis ar izgrieztām Naukšēnu novada etnogrāfiskās jostas zīmēm, soliņi, velosipēdu statīvi, karoga masts un citi.

Jau pavisam drīz  Naukšēnu kultūras nama apkārtne iegūs jaunu izskatu un pievilcību, kas vienlaikus būs lielākas ērtības kultūras nama apmeklētājiem.

Labiekārtošanas darbu izdevumi tiks segti no pašvaldības budžeta un Lauku atbalsta dienesta LEADER programmas finansējuma.


raksana

Priekšlaukuma uzlabošanas darbi pie Naukšēnu kultūras nama

Foto: Nora Kārkliņa


Inguna Zukure
Projektu vadītāja28.05.2020.

Naukšēnu kultūras nama apkārtnes labiekārtošanas darbi

Jau otro mēnesi notiek redzamas pārmaiņas pie Naukšēnu kultūras nama. SIA “Valkas ceļi” jau paveikuši daļu no darbiem- veikta veco konstrukciju demontāža, apgaismojuma un komunikāciju izbūve, minerālmateriālu slāņu izbūve, veikta aku un gūliju nomaiņa. Precīzai un kvalitatīvai darbu norisei seko būvuzraugs Guntars Baranovskis. 

Darbu vadītājs Renārs Avotiņš plāno darbus arī turpmāk. Jūnijā tiks uzsākta mūra sienas atjaunošana, kā arī celiņu, kāpņu un ietves izbūve. Pārējie labiekārtošanas elementi (soliņi, velosipēdu statīvi, karoga masts un citi) tiks uzstādīti projekta realizācijas nobeigumā. Kopumā Naukšēnu kultūras nama apkārtne iegūs gan jaunu izskatu un pievilcību, gan ērtības kultūras nama apmeklētājiem

Labiekārtošanas darbu izdevumi tiks segti no pašvaldības budžeta un Lauku atbalsta dienesta LEADER programmas finansējuma.

Aicinām iedzīvotājus būt saprotošiem, ievērot norāžu zīmes un paciest neērtības, apmeklējot Sociālo dienestu,  SIA “Naukšēni” un citas iestādes. 


kulturas nams_1


Labiekārtošanas darbi pie Naukšēnu kultūras nama

Foto: Nora Kārkliņa


Inguna Zukure
Projektu vadītāja27.03.2020.


Sākas Naukšēnu kultūras nama apkārtnes labiekārtošanas darbi

Šis pavasaris nes kārtējās pārmaiņas Naukšēnu centra izskatā. Plānots, ka jau rudenī kultūras nama apkārtne būs sakārtota, apmeklētāju ērtībām piemērota un viesiem vizuāli pievilcīga. 

Par Naukšēnu kultūras nama apkārtnes labiekārtošanas darbu veikšanu noslēgts līgums ar SIA “Valkas ceļi”.  Šis būvniecības uzņēmums Naukšēnu novadā veicis arī autoceļa Mūļas- Ķipi— Naukšēni pārbūvi iepriekšējā gadā.  Ar paveikto darbu kvalitāti un darbu izpildes termiņu bijām apmierināti. 

Jau tuvākajās nedēļās pie kultūras nama tiks uzsākta esošā seguma un atbalstsienas demontāža, pēc tam arī  jaunu celiņu, atbalstsienu, kāpņu un ietves izbūve, kā arī labiekārtošanas elementu (soliņi, velosipēdu statīvi, karoga masts un citi) uzstādīšana un apstādījumu ierīkošana. Darbus paredzēts pabeigt līdz vasaras beigām. 

Labiekārtošanas darbu izdevumi tiks segti no pašvaldības budžeta, Lauku atbalsta dienesta LEADER programmas finansējuma un biedrības “No Salacas līdz Rūjai”.

Aicinām iedzīvotājus būt saprotošiem, ievērot norāžu zīmes un paciest neērtības, apmeklējot kultūras namu, jauniešu centru, sociālo dienestu, SIA “Naukšēni” un citus uzņēmumus. 
Zinām, ka pārmaiņu rezultātā Naukšēnu centrs kļūs skaistāks!


kulturasnams

Priekšlaukums pie Naukšēnu kultūras nama 
un SIA “Naukšēni” kantora pirms pārvērtībām

Foto: Nora Kārkliņa

Inguna Zukure
projektu vadītāja
Šodien: 31.10.2020.
V/d: Valts, Rinalds, Rinalda
x
x
Notikumi
x
x
© Naukšēnu novads 2020, tālrunis: +371 64268288, e-pasts: dome@naukseni.lv