x
x

"Naukšēnu kultūras nama apkārtnes labiekārtošana, "Putniņi", Naukšēni, Naukšēnu pagasts, Naukšēnu novads"

Publicēts - Piektdiena, 2020. gada 27. marts
nosalacaslidzrujai

27.03.2020.

Sākas Naukšēnu kultūras nama apkārtnes labiekārtošanas darbi

Šis pavasaris nes kārtējās pārmaiņas Naukšēnu centra izskatā. Plānots, ka jau rudenī kultūras nama apkārtne būs sakārtota, apmeklētāju ērtībām piemērota un viesiem vizuāli pievilcīga. 

Par Naukšēnu kultūras nama apkārtnes labiekārtošanas darbu veikšanu noslēgts līgums ar SIA “Valkas ceļi”.  Šis būvniecības uzņēmums Naukšēnu novadā veicis arī autoceļa Mūļas- Ķipi— Naukšēni pārbūvi iepriekšējā gadā.  Ar paveikto darbu kvalitāti un darbu izpildes termiņu bijām apmierināti. 

Jau tuvākajās nedēļās pie kultūras nama tiks uzsākta esošā seguma un atbalstsienas demontāža, pēc tam arī  jaunu celiņu, atbalstsienu, kāpņu un ietves izbūve, kā arī labiekārtošanas elementu (soliņi, velosipēdu statīvi, karoga masts un citi) uzstādīšana un apstādījumu ierīkošana. Darbus paredzēts pabeigt līdz vasaras beigām. 

Labiekārtošanas darbu izdevumi tiks segti no pašvaldības budžeta, Lauku atbalsta dienesta LEADER programmas finansējuma un biedrības “No Salacas līdz Rūjai”.

Aicinām iedzīvotājus būt saprotošiem, ievērot norāžu zīmes un paciest neērtības, apmeklējot kultūras namu, jauniešu centru, sociālo dienestu, SIA “Naukšēni” un citus uzņēmumus. 
Zinām, ka pārmaiņu rezultātā Naukšēnu centrs kļūs skaistāks!


kulturasnams

Priekšlaukums pie Naukšēnu kultūras nama 
un SIA “Naukšēni” kantora pirms pārvērtībām

Foto: Nora Kārkliņa

Inguna Zukure
projektu vadītāja
Šodien: 31.05.2020.
V/d: Jūsma, Alīda
x
x
Notikumi
x
x
© Naukšēnu novads 2020, tālrunis: +371 64268288, e-pasts: dome@naukseni.lv