x
x

“Esmu BrīvPrātīgs”

Publicēts - Pirmdiena, 2017. gada 4. septembris
jaunatnevalsts_jaunatnes_programma

04.09.2017.
Document-page-001_1728.07.2017.


Turpinās projekts “Esmu BrīvPrātīgs”

Naukšēnu novada jauniešu vasara piepildīta ar daudzveidīgām aktivitātēm, kuru laikā ir iespējas iepazīt dažādu cilvēku pieredzi, kas iesaistīti brīvprātīgajā darbā. Jau maija sākumā bija iedvesmojoša tikšanās ar Inesi Bošu, kura saņēmusi balvu “Pieredzes bagātākais mentors Eiropas brīvprātīgā darba programmā”.

Lietainajā 5.jūnija rītā jaunieši kopā ar “Aktīvā tūrisma centrs EŽI” atraktīvo treneri devās pārgājienā. Galvenais secinājums pēc šī pārgājiena - ja esi brīvprātīgais, tev jāmāk piemēroties laikapstākļiem! Lietus nevar būt šķērslis!

brivpratigs2

Aktīvā tūrisma centra EŽI organizētais pārgājiens

12.jūlijā projekta dalībnieki tikās ar olimpieti Jolantu Dukuri, kura pastāstīja par brīvprātīgā darba iespējām Valmierā un brīvprātīgā darba nozīmi karjeras izvēlē. Tikšanās tika papildināta ar Valmieras Sajūtu parka apmeklējumu. “Taka kokos” ne vienam vien bija liels pārbaudījums!
Projekta “Esmu BrīvPrātīgs” dalībnieki aktīvi iesaistījās arī Naukšēnu novada svētku aktivitāšu nodrošināšanā, piemēram, sagatavoja trīs uzdevumus auto-orientēšanās dalībniekiem, aktīvi darbojās klucīšu dienā kopā ar LATLUG fanu klubu, palīdzēja veidot uzrakstu “Naukšēni” stadionā un darbojās citās aktivitātēs.

brivpratigs3

Sajūtu parkā


brivpratigs

Aktivitātes Naukšēnu novada svētkos


Iegūtā pieredze noteikti noderēs “Galda spēļu pēcpusdienas” organizēšanā septembrī. Projekta ietvaros Naukšēnu novada jauniešu centrā iegādātas 15 jaunas galda spēles, piemēram, Ice Cool, galda hokejs, Ticket to Ride, Tripple Domino, Dixit, Halli Galli un Jungle Speed. Ikvienam jauniešu centra apmeklētājam tās ir iespējas izmēģināt, lai jau septembra vidū tiktos jauniešu organizētā pasākumā “Galda spēļu pēcpusdiena”.


Anita Dukure
projektu vadītāja


03.07.2017.

Jaunieti, nāc un piedalies novada svētku organizēšanā

Desmit Naukšēnu novada jauniešiem no 13 gadu vecuma ir iespējas piedalīties novada svētku organizēšanā, tāda veidā iegūstot pieredzi kā brīvprātīgajiem. Četriem jauniešiem būs iespēja piedalīties klucīšu dienas aktivitāšu uzraudzībā Naukšēnu kultūras namā, divus aicināsim fotografēt futbola sacensības, kas notiks Naukšēnu stadionā, bet pārējos četrus piedalīties citās aktivitātēs novada svētku laikā. Lūdzam pieteikties pie projektu vadītājas Anitas Dukures, tel. 29951387, e-pasts: anita.dukure@naukseni.lv vai jauniešu centra vadītāja Gundara Putniņa, tel. 20212466, e-pasts: gundars.putnins@naukseni.lv.

Par iesaistīšanos  svētku organizēšana būs iespējas saņemt T-kreklu ar projekta simboliku un dāvanu karti 10 eur vērtībā, kas tiek nodrošināta projekta “Esmu BrīvPrātīgs” ietvaros. Projekts īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2017.gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros.


Anita Dukure

projektu vadītāja 19.04.2017.

Apstiprināts projekts jauniešiem “Esmu BrīvPrātīgs”

Naukšēnu novada pašvaldība iesniedza projekta pieteikumu “Esmu BrīvPrātīgs” Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras izsludinātajā atklātajā projektu konkursā “Atbalsts jaunatnes politikas īstenošanai vietējā līmenī saskaņā ar vietējā līmeņa patstāvīgajiem jaunatnes politikas plānošanas dokumentiem”.

Projekta mērķis ir izveidot uz jauniešu pieredzi balstītu brīvprātīgā darba sistēmas modeli Naukšēnu novadā, lai veicināt jauniešu iesaisti brīvprātīgajā darbā.

Projekta “Esmu BrīvPrātīgs” aktivitātēs no 2017.gada maija līdz septembrim aicināti iesaistīties jaunieši vecumā no 13 līdz 24 gadiem. Projekta ietvaros būs pārgājiens “Līču – Laņģu klintis”, ko organizēs “Aktīvā tūrisma centrs “EŽI””, divu dienu aktivitātes “Vīnkalni”, brauciens uz “Sajūtu parku Valmierā”, LEGO klucīšu dienas, tikšanās ar brīvprātīgo Inesi Bošu. Aktivitāšu ietvaros būs iespējas izprast brīvprātīgā darba nozīmi un iespējas, kā arī pašiem piedalīties kā brīvprātīgajiem Naukšēnu novada svētkos un spēļu pēcpusdienā!

Informācija par projekta aktivitātēm būs pieejama Naukšēnu novada pašvaldības mājas lapā, Naukšēnu novada pašvaldības informatīvajā izdevumā “Naukšēnu Novada Vēstis”, jauniešu centrā pie Gundara Putniņa un pašvaldībā pie projektu vadītājas Anitas Dukures.


Nāc un piedalies!
Projekts īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2017.gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros. Tā realizācijai piešķirts finansējums 3300.00 EUR, kas 100 % apmērā tiek finansēts no valsts budžeta līdzekļiem.


Anita Dukure
projektu vadītāja
Šodien: 22.02.2020.
V/d: Rigonda, Adrians, Ārija
x
x
Notikumi
x
x
© Naukšēnu novads 2020, tālrunis: +371 64268288, e-pasts: dome@naukseni.lv