x
x

Naukšēnu novada svētki 2020 "Mirklis laika rāmītī"

Publicēts - Pirmdiena, 2020. gada 6. jūlijs
Naukšēnu novada svētki 2020 "Mirklis laika rāmītī"
NAUKŠĒNU NOVADA SVĒTKI
“Mirklis laika rāmītī”

Ceturtdien, 16.jūlijā 

18.00 Naukšēnu stadionā  pludmales volejbola turnīra 3. posms. 
20.00 Naukšēnu muižas estrādē muzikāli spraiga komēdija "Precies māsiņ!" ar aktieriem Raimondu Vazdiku, Jāni Jarānu un Gunti Veitu. Idejas autore Anita Zīle, idejas realizācija Jānis Mūrnieks. 
22.00 pie Naukšēnu Cilvēkmuzeja (doktorāta) Multeņu nakts ar popkornu. Līdzi ņemt pledu uz kura apsēsties! 

Piektdien, 17.jūlijā 

13.00 Naukšēnu stadionā Naukšēnu BUK Ziemas kausa izcīņas pēdējais posms. 

Ķoņu kalna diena “Kur senie laiki satiekas”

16.00 Jūrmalas teātra izrāde visai ģimenei pēc O.Vācieša “Sasiesim astes!”. Režisore Inguna Radziņa.
17.00 Šovs ar iespēju pašiem līdzdarboties “Mārtiņa Burbuļi”.
17.45 Pāru stafete "Uznes sievu kalnā!".
19.00 Seno deju grupa Magnolija programmā "Vivat, Štrauss!".
20.00 Cēsu teātris ar dziesmu spēli pēc A. Alunāna "Mucenieks un Muceniece". Režisore Edīte Siļķēna. 
Visas dienas garumā darbosies dažādas darbnīcas prāta un roku veiklībai - gobelēna izgatavošana no dabas materiāliem, Seno gudrību aka - mīklas, atjautības uzdevumi, Calendulas darbnīca - skrubju darināšana no dabīgām vielām. Ķoņu amatnieku izrādīšanās – izstāde un iespēja iegādāties.

Pašceptās maizes degustācija-konkurss “Maize agrāk un tagad”,  uzvarētājus noteiks Ķoņu kalna dienas apmeklētāju balsojums. Aicinām piedalīties katru, kurš mājās cep jebkāda veida maizi - gan pēc senām vecmāmiņas receptēm, gan jaunā un modernā veidā! 

Dalība piesakāma  līdz 14. jūlijam, nosūtot uz e-pastu: agruzdina@inbox.lv pieteikumu, kurā jānorāda: Cepēja vārds, uzvārds, telefona numurs, maizes recepte. Izceptais kukulītis būs nododams koordinatoram līdz 17. jūlijam plkst. 13.00, tāpēc norādāms arī vēlamais laiks un vieta, kad to var izdarīt. Sīkāka informācija pa tālr: 29165815 (Agrita) .


Darbosies piepūšamas atrakcijas, batuts, šļūcamstrauts, senās spēles –koka kājas, kluči ar auklām, kā arī izjādes ar zirgu un velokarti.

Pasākumu vadīs Agrita Gruzdiņa. Darbosies bufete. 


Sestdien, 18.jūlijā

10.00 Naukšēnu stadionā futbola turnīrs.
10.30 Rīta modināšana ar dziedātāju Rikardionu maršutā Naukšēni—Eriņi—Naukšēni.
11.00 Bērnu rīts pie Naukšēnu Cilvēkmuzeja (doktorāta).
11.00 Krāmu tirdziņš pie Naukšēnu Cilvēkmuzeja (doktorāta).
12.00 Aiz Naukšēnu kultūras nama Pusdienlaika mikslis—dzijas krāsošanas meistarklase, Naukšēnu novada saimnieču parāde, izstādes “Toreiz un tagad” un “Manas ģimenes relikvijas”, fotostūrītis, vizināšanās ar velokartiem, zirgu izjādes, vizināšanās ar SUP dēļiem instruktora vadībā, staigāšana ar koka kājām, piepūšamās atrakcijas un batuts. Deputātu pārsteigums svētku dalībniekiem. Pasākumu vadīs Klāvs Kļaviņš. Darbosies bufete.
12.30 Aiz kultūras nama uzstāsies bērnu vokālā studija “Notiņas”.
18.00 Svētku brauciens “Mirklis laika rāmītī”. Dalībnieku pulcēšanās no plkst. 17.40 Naukšēnu kultūras nama apkārtnē. Braucienu vērot aicinām pie Naukšēnu novada vidusskolas. Brauciena noslēgums Naukšēnu stadionā, kur tiek aicināti gan dalībnieki, gan skatītāji!

Aicinām gatavoties svētku braucienam, kura garums šogad būs 7,3 kilometri cauri Naukšēniem. Brauciena shēma ir redzama attēlā. Aicinām izrotāt savus transporta līdzekļus atbilstoši svētku devīzei “Mirklis laika rāmītī”, ietverot dažādus laika posmus. Katra transporta vienība pirms svētku brauciena saņems dāvanu—Naukšēnu novada auto karodziņu!  Pieteikšanās braucienam no 15. līdz 17.jūlijam pa tālr: 27887736 (Dzintars). Zvanot būtu vēlams nosaukt brauciena devīzi!


centrs

Svētku braucienam pulcēšanās posmā mehāniskās darbnīcas - SIA “Naukšēni” kantora laukums. Uzsākot kustību brauciena dalībnieki virzās uz Naukšēnu pagasta centru. Centrā pagriežas pa labi tilta virzienā. Pie vīna darītavas pagriežas pa labi un brauc, līdz nonāk pie krustojuma, kurā pagriežas pa labi. Tālāk brauciena dalībnieki virzās līdz Ķires krustojumam, kurā pagriežas pa labi un brauc Avotleju virzienā. Krustojumā pirms stadiona brauciena dalībnieki pagriežas pa kreisi un brauc “Purapuķes” virzienā. Krustojumā pagriežas pa labi un brauc līdz “Sarkanie šķūņi”, kur krustojumā pagriežas pa labi un virzās uz centru. Centra krustojumā brauciena dalībnieki pagriežas pa labi un brauc līdz brauciena uzsākšanas vietai, kur finišē. Pēc tam brauciena dalībnieki tiek aicināti uz stadionu, kur notiks kopīga fotografēšanās un ievērojot distanci, izkustēšanās. Transportlīdzekļus pēc brauciena var novietot SIA “Naukšēni” kantora laukumā un pie mehāniskajām darbnīcām. 


21.00 Aiz Naukšēnu kultūras nama muzikāls svētku vakars ar Lauku Muzikantiem un Uguns šovs. Naukšēnu novada lepnums nominācijas piešķiršana. Līdzi ņemt pledu uz kura apsēsties! 


Svētdien,19.jūlijā

14.00 Sporta laukumos pie Naukšēnu novada vidusskolas florbola un basketbola 3x3 turnīri.
18.00 Pie Naukšēnu doktorāta Lāzertags. 


Aicinām uz svētkiem sapost māju  un iestāžu pagalmus atbilstoši devīzei, kas ietver dažādus laika periodus kādi piedzīvoti Naukšēnu novadā.


Aicinām līdz 10.jūlijam atnest uz Naukšēnu novada pašvaldību vai iesūtīt uz e-pastu info@naukseni.lv fotogrāfijas izstādei “Toreiz un tagad” - kur viena fotogrāfija ir uzņemta pirms vairākiem gadiem, bet otra tieši tajā vietā ar tām pašām personām, dzīvniekiem vai ko citu—šodien. 

Savukārt izstādē “Manas ģimenes relikvijas” aicinām padižoties ar ģimenes īpašumā esošiem senatnīgiem priekšmetiem gan ar tādiem, kuri ikdienā tiek izmantoti, gan ar tādiem, kurus pārklājusi putekļu kārta. Albumi, dienasgrāmatas, galda piederumi, saimniecībā izmantojami priekšmeti, sadzīves tehnika un daudz, kas cits. 

Pirmoreiz Naukšēnos tiks organizēts krāmu tirdziņš. Tā būs iespēja atbrīvoties no kaut kā tāda, kas šķiet nevajadzīgs, bet kādam citam tas noder.  Tirgoties gribētājus aicinām pieteikties pa tālr: 26587084 (Inga Medne). 

Sarosīsimies, lai kopā mums svētki ir izdevušies un ar jaukām emocijām!


Transports Naukšēnu novada svētku laikā  

•  Ceturtdien, 16.jūlijā plkst. 17.40 no Ķoņu pagasta pārvaldes uz Naukšēniem un pēc teātra izrādes atpakaļ. 
• Piektdien, 17.jūlijā plkst. 15.40 no pieturām “Vidusskola” un “Naukšēni” uz Ķoņu kalnu. Atpakaļ plkst. 21.15. 
•  Sestdien, 18.jūlijā 
- plkst. 11.40 no Ķoņu pagasta pārvaldes uz Naukšēniem un plkst. 15.00 atpakaļ;
- plkst. 17.30 no Ķoņu pagasta pārvaldes uz Naukšēniem un plkst. 23.55 atpakaļ.  Pasākumu laikā tiks fotogrāfēts. Iegūtie materiāli tiks izmantoti publicitātei.


Ievērosim 2 metru distancēšanos!

Lūgums svētku pasākumus neapmeklēt, ja nejūtaties labi vai jums ir kādas saaukstēšanās pazīme!!!

Būsim atbildīgi pret sevi un citiem! Lai mums izdodas skaisti svētki!Šodien: 29.11.2020.
V/d: Ignats, Virgīnija
x
x
Notikumi
x
x
© Naukšēnu novads 2020, tālrunis: +371 64268288, e-pasts: dome@naukseni.lv