x
x

Aicinām izvirzīt pretendentus Naukšēnu novada pašvaldības nominācijai “Naukšēnu novada lepnums 2020” - pretendentu izvirzīšana pagarināta līdz 8.jūlijam!!!

Publicēts - Trešdiena, 2020. gada 1. jūlijs
Aicinām izvirzīt pretendentus Naukšēnu novada pašvaldības nominācijai  “Naukšēnu novada lepnums 2020” - pretendentu izvirzīšana pagarināta līdz 8.jūlijam!!!
Ar straujiem soļiem tuvojas vasara, kad kā ierasts svinējām Naukšēnu novada svētkus vairāku dienu garumā, bet šogad, lai ierobežotu COVID – 19 vīrusa izplatību, novada svētki būs savādāki. Kādi, tas būs zināms tikai pēc 9.jūnija, kad valdība lems par tālāku cilvēku daudzumu, kāds varēs pulcēties vienkopus.

Gaidot Novada svētkus, jau tagad aicinām iedzīvotājus izvirzīt pretendentus Naukšēnu novada pašvaldības nominācijai “Naukšēnu novada lepnums 2020” līdz 8.jūlijam. Mūsu novadā ir daudzi cilvēki ar kuriem un kuru darbiem mēs lepojamies, kuri nes novada vārdu aiz tā robežām. Neesiet kūtri, rakstiem par šiem cilvēkiem, lai arī citi uzzina un priecājas!

Titula saņemšanai var izvirzīt ikvienu personu, kura ar mērķtiecīgu un nesavtīgu darbu ir veicinājusi Naukšēnu novada attīstību vai popularizējusi Naukšēnu novadu ārpus tā robežām dažādās jomās (kultūras, izglītības, sporta, labdarības, sociālajā un veselības aprūpes u.c. jomās).


Esiet atsaucīgi un rakstiet par cilvēkiem ar kuriem mēs lepojamies!Nora Kārkliņa
Sabiedrisko attiecību speciāliste
Šodien: 25.07.2021.
V/d: Jēkabs, Žaklīna
x
x
Notikumi
x
x
© Naukšēnu novads 2021, tālrunis: +371 64268288, e-pasts: dome@naukseni.lv