x
x

Par nesaņemtajām informatīvajām vēstulēm par Eiropas Parlamenta vēlēšanām

Publicēts - Pirmdiena, 2019. gada 13. maijs
Par nesaņemtajām informatīvajām vēstulēm par Eiropas Parlamenta vēlēšanām
Naukšēnu novada pašvaldība ir saņēmusi atbildi uz vēstuli, kurā lūdz Pilsonības un migrācijas lietu pārvadei sniegt skaidrojumu par nesaņemtajām informatīvajām vēstulēm par Eiropas Parlamenta vēlēšanām. Pilsonības un migrācijas lietu pārvade ir sniegusi paskaidrojumu, ka iepirkuma rezultātā par informatīvo paziņojumu par vēlēšanu iecirkni Eiropas Parlamenta vēlēšanās 2019.gadā piegādes tiesībām vēlētājiem uzvarējušais pasta komersants, lai arī atbilda visiem publiskā iepirkuma procedūras nolikuma punktiem, nav veicis darbus atbilstošā kvalitātē.

Līdz ar to, Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde lūdz informēt iedzīvotājus, ka gadījumā, kad vēlētājs nav saņēmis paziņojumu par savu vēlēšanu iecirkni, to ir iespējams noskaidrot, izmantojot Pārvaldes mājas lapā bez autentifikācijas pieejamo e-pakalpojumu "Vēlēšanu iecirkņa noskaidrošana" - https://www.pmlp.gov.lv/lv/sakums/pakalpojumi/e-pakalpojumi/velesanasepak.html, vai zvanot uz Centrālās vēlēšanu komisijas uzziņu tālruni 67049999, e-pasts: cvk@cvk.lv.

Atbilstoši Centrālās vēlēšanu komisijas publiskai informācijai šajās vēlēšanās būs arī jauna papildus balsošanas iespēja iepriekšējā balsošanā - vēlēt jebkurā citā iecirknī Latvijā. Tomēr, izmantojot šo iespēju, jārēķinās ar ilgāku laiku, kas būs jāpavada iecirknī, jo, lai nodrošinātu principu “viens vēlētājs-viena balss”, iecirkņa darbiniekam, pirms vēlēšanu materiālu izsniegšanas būs jāsazinās ar vēlētāja iecirkni, lai pārliecinātos, ka vēlētājs nav jau nobalsojis.

Eiropas Parlamenta vēlēšanās ir iespēja balsot iepriekš trīs dienas pirms vēlēšanu dienas, dažas stundas dienā: 
- trešdien, 22. maijā: no plkst. 17.00 – 20.00,
- ceturtdien, 23. maijā: no plkst. 9.00 – 12.00,
- piektdien, 24. maijā: no plkst. 10.00 – 16.00.

Vēlēšanu dienā, sestdien, 25.maijā iecirkņi strādās no plkst. 7.00 līdz 20.00

Nora Kārkliņa

sabiedrisko attiecību speciāliste


Šodien: 27.05.2020.
V/d: Loreta, Dzidra, Gunita, Dzidris
x
x
Notikumi
x
x
© Naukšēnu novads 2020, tālrunis: +371 64268288, e-pasts: dome@naukseni.lv