x
x

Noslēgusies Naukšēnu novada florbola entuziastu turnīra 4. sezona

Publicēts - Trešdiena, 2019. gada 13. marts
Noslēgusies Naukšēnu novada florbola entuziastu turnīra 4. sezona
Naukšēnu novada florbola entuziastu turnīrs savu 4. sezonu uzsāka 10. janvārī. Jau trešo gadu pēc kārtas turnīrā startēja sešas komandas, kas regulārajā čempionātā savā starpā tikās divas reizes. 
Regulārajā čempionātā 1. vietu izcīnīja komanda “OC Metal” un otro  komanda “Fujaki”, kas fināla dienā, kas šogad bija 9. martā, nodrošināja sev vietu pusfinālā. Par iekļūšanu pusfinālā pirmajā spēlē laukumā devās komandas “SK Rūjiena” un “Mednieki”, kur cīņā ar rezultātu 6:4 pārāka bija Rūjienas komanda. Otro cīņu par iekļūšanu pusfinālā aizvadīja komandas “Atkritēji” un “STK”, kurā uzvaru svinēja mājinieku komanda “Atkritēji”, kas ar rezultātu 5:1 nodrošināja sev vietu pusfinālā. 

Pusfināla pirmajā spēlē savā starpā tikās komandas “OC Metal” un “SK Rūjiena”, ļoti spraigā cīņā ar rezultātu 9:8 finālā iekļuva rūjienieši. Otrajā pusfināla cīņā sacentās “Atkritēji” un “Fujaki”, kurā ar rezultātu 8:6 pārāka bija komanda “Atkritēji”. 

Spēli par 5. vietu uzsāka komandas “STK” un “Mednieki”, kurā šoreiz pārāki bija viesi, kas ar rezultātu 9:7 izcīnīja 5. vietu turnīrā. Cīņā par bronzas medaļām laukumā devās komandas “OC Metal” un “Fujaki”, kur ļoti rezultatīvā spēlē, ar rezultātu 13:9, uzvaru svinēja komanda “OC Metal”. 

Fināla spēlē sacentās regulārā čempionāta 3. un 4. vietas ieguvēji, komandas “Atkritēji” un “SK Rūjiena”, kur pārliecinošu uzvaru izcīnīja pagājušās sezonas vicečempioni, komanda “SK Rūjiena”, spēli uzvarot ar rezultātu 7:1. 

Paldies visām komandām par dalību turnīrā, skatītājiem par atbalstu un  visiem palīgiem, kas pielika savu roku turnīra veiksmīgai norisei! Uz tikšanos nākamajā sezonā.

Fotogalerija 

FLORBOLA ENTUZIASTU TURNĪRA FINĀLA DIENAS REZULTĀTI 

  • SK Rūjiena – Mednieki (Cīņa par pusfinālu) 6:4
  • Atkritēji – STK (Cīņa par pusfinālu) 5:1
  • OC Metal – SK Rūjiena (Pusfināls) 8:9
  • Fujaki - Atkritēji  (Pusfināls) 6:8
  • Mednieki – STK (Cīņa par 5. vietu) 7:9
  • OC Metal – Fujaki (Cīņa par 3. vietu) 13:9
  • SK Rūjiena – Atkritēji (FINĀLS) 7:1
Gundars Putniņš 
Sporta organizators
Šodien: 18.09.2019.
V/d: Liesma, Elita, Alita
x
x
Notikumi
x
x
© Naukšēnu novads 2019, tālrunis: +371 64268288, e-pasts: dome@naukseni.lv