x
x

100 putniem, 100 kokiem, 100 Latvijai. Akcija “100 putnu būri Naukšēnos”.

Publicēts - Pirmdiena, 2018. gada 8. oktobris
100 putniem, 100 kokiem, 100 Latvijai.  Akcija “100 putnu būri Naukšēnos”.
Dārgie naukšēnieši un ķonieši, pavisam drīz visi kopā skaisti,  cēli, svinīgi un stalti  Naukšēnos svinēsim mūsu Latvijas simtgadi. Jau daudz kas tiek darīts, domājot par scenāriju, noformējumu, pārsteigumiem un priekšnesumiem, tiek plānots un cerēts, ka izdosies. Bet izdodas tas, ko darām KOPĀ, tādēļ aicinām ikvienu naukšēnieti iesaistīties Latvijas simtgadei veltītajā akcijā “100 putnu būri Naukšēnos”.

Nozīmē tas to, ka ikviens tiek aicināts izgatavot savu īpašo, vienreizējo, skaisto un burvīgo putnu būri, krāsainu, nekrāsainu, raibu vai rakstainu, ar vai bez aizkariņiem un balkoniņiem utt. Visi gan individuāli dalībnieki, gan uzņēmumi, gan ģimenes vai draugu kopas tiek aicināti  iesniegt savu vienreizējo individuālo, uzņēmuma vai ģimenes putnu būri.

Būrīši būs jānogādā Naukšēnu kultūras namā novembra otrajā nedēļā, kur tos izliksim skaistā izstādē, kopā priecāsimies un skaitīsim – ir 100 vai nav. Savukārt, pavasarī tos kopīgā pasākumā kārsim kokos Naukšēnu Cilvēkmuzeja parkā, lai tur pēcāk bieži vien iegrieztos, pastaigātos, atcerētos,  meklētu un atrastu savu dāvaniņu Naukšēniem un Latvijai, tas ir savu mazo, lielo, jauko, īsto PUTNU BŪRI.


Organizatoru vārdā
Aiga Stiere
Šodien: 25.06.2019.
V/d: Maiga, Milija
x
x
Notikumi
x
x
© Naukšēnu novads 2019, tālrunis: +371 64268288, e-pasts: dome@naukseni.lv